Bursa Sohbet Odaları

admin     22-04-20     Chat Odaları, Sohbet Odaları     , , , , , , ,      48 Defa Okundu

Bursa Sohbet Odaları

Bursa Sohbet Odaları
Bursa’nın ufak tefek taşları
Bursa’nın ufak tefek taşları
Keman olur o yarimin kaşları
Bir omuzdan bir omuza saçları
Bir omuza saçları
A benim esmer güzeli yarimle
Kol kola gezelim.
Bursa deyince hep bu şarki dökülür dilimden nedeni bilinmez.
Bursa yeşiller diyarı bakalım nasıl bir yermiş. Önce Bursa’nın ve Bursalı’nın ülkemizde yerini nasıl aldığını öğrenelim daha sonrada Bursa sohbet sitesinin hayatımızda nasıl yerini aldığını anlatalım size.
Bursa ilimiz oldukça köklü bir geçmişe sahip olup yüzyıllardır önemli şehirlerden biri olmuştur hep. En büyük özelliği ise dünyaya hükmetmiş bir devlet olan Osmanlı devletinin ilk başkenti olmasıdır.

Ücretsiz Sohbet Siteleri

Düşünün ki dünyayı gezen bir seyyah olan Evliya Çelebi Bursa’yı 5 defa ziyaret etmiş ve Bursa için şu sözleri sarf etmiştir. ” Osmanlı’nın ilk mesire alanı sayılan Pınar başında dinlendik. velhasıl BURSA sudan ibaretmiş aynen yakin gördük.
Bursa’dan tabii ki bu kadar bahsetmek haksızlık olurdu. O kendi için de bambaşka bir güzelliğe sahip yazın denizlerinin güzelliği insanları büyülerken kışın Uludağ’ın bir gelin gibi beyazlara bürünmesi Uludağ eteklerinin ayrı bir güzelliği insanları cezbetmektedir.
Bursa bir ihtişamı için de barındırdığı gibi ülkemiz ekonomisine de büyük katkılar sağlamaktadır. Gerek sanayisi gerek ipek böceği yetiştiriciliği tekstilde marka bir şehrimizdir.
Festivalleri de bu şehrimize renk katmakta insanların hayatlarına neşe ayrı bir mutluluk vermektedir.
Bursa dan bahsedip de Hacivat ile Karagözü atlamak olmazdı. Bu iki insan Bursa da yaşamış iki inşaat ustasıymış bambaşka bir hikayeleri var. Biz ise onları gölge oyununun bir kahramanı olarak tanıyoruz. Bir sonra ki yazımızda Hacivat ve Karagözü anlatan bir yazı da buluşabiliriz yada bu hikayeyi Bursa sohbet odasında da dinleyebilirsiniz.

Bursa Kameralı Sohbet

Bursa sohbet nasıl bir yer mi tamda Bursa gibi değişen değiştikçe güzelleşen bir sohbet sitesidir.
Yazın ayrı keyif alır kışın ayrı keyif alırsınız Bursa sohbet odasından.
Sadece sohbet de değil tabii aradığınız her şeyi bulabilirsiniz Bursa sohbette.
Gelin beraber yarışalım rakip olalım birbirimize yada hep bir ağızdan şarkılar söyleyelim. Oda mı olmadı doğruluk cesaret oynayalım tabii varsa cesaretiniz.
Bir sohbet sitesinde aradığınız her şeyi bulabilirsiniz Bursa sohbette.
Laf aramızda da belki hayatınızın aşkını bile bulabilirsiniz.
Dostluğun, arkadaşlığın anlam kazanmış halidir Bursa sohbet.
Sitede size yardımcı olacak yetkili arkadaşlarımız bulunmaktadır. Her türlü yardımda bulunup siteyi en kısa zamanda adapte olmanızı sağlayacaklardır. Hayat sevince sevilince güzel. Mutluluk paylaştıkça artar hüzün paylaştıkça azalır demişler. Bizde Bursa sohbet ailesi olarak her daim yanınızda olmaya gönüllüyüz. Tek yapmanız gereken sohbet sitemizi ziyâret etmeniz.
Görüşmek dileğiyle……….

Bursa Sohbet Odaları

Bursa Sohbet Odaları


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?