Çılgın Sohbet Burada

admin     20-04-20     Chat Odaları, Sohbet Odaları     , , , ,      63 Defa Okundu

Çılgın Sohbet Burada

Çılgın sohbet burada denildiğinde akla ilk olarak gençler gelmektedir. Sohbet siteleri ve sohbet odalarında her yaş grubundan insan olmasına karşın, gençlerin yoğunlukta bulunduğu yerler kendini açık bir şekilde belli etmektedir. Pek çok sohbet sitesine 18 yaşın altında olan kişilerin giriş yapması yasaktır ve doğru olan da budur. Çünkü özel mesajlarla, 18 yaşın altındakilere yazılmaması gereken şeylerin yazılabilmesi muhtemel olup, kimse mesaj yazdığı kişinin 18 yaşından küçük olduğunu da tahmin edemez. Dolayısı ile 18 yaş üstü ile genellikle 22 – 23 yaşa kadar olan kişilerin bulunduğu sohbet odalarında oldukça çılgın sohbetler dönmektedir.

Arkadaşlık Sohbet Odaları

Yaş itibari ile daha büyük olan kişilere her ne kadar gereksiz ya da saçma gelse de, gençler kendi aralarında yaptıkları çılgın sohbetlerden oldukça hoşnutturlar. Peki bu sohbet odalarında konuşulan konular arasında neler yer alır? Giyimden tutulan takıma, gidilen yerlerden izlenen film ve okunan kitaplara kadar her şey sohbet sitelerinde konuşulabilmektedir.

Ve tartışmasız bir gerçek vardır ki o da, bir sohbet sitesinin cam damarının, o sitenin radyosu olduğu gerçeğidir. Radyoların besin kaynağı da genellikle sohbet odalarıdır. Genellikle sohbet sitelerinde edilen sohbetlerin başlıca konuları arasında, radyoda o an yapılmakta olan yayın da yer almaktadır. Herkes öncelikle yayında bulunan DJ ile sohbet etmeyi tercih eder. DJ ise mikrofon başında, sohbet edenlerin adını söyledikçe, mutlu olurlar.

Sohbet Sitesi Burası

İnsanların birbirlerine şarkı armağan etmeleri de sohbet odalarında arkadaşlara verilecek en güzel hediyeler arasında yer almaktadır. Bu şarkı armağanlarını görebilmek için mutlaka radyoyu dinliyor olmak da şart değildir. Çünkü istek şarkılar, sohbet odaları arasında yer alan #Radyo kanallarından; belirli komutların kullanılması yolu ile DJ’e ulaştırılır. DJ’in ise kendine ait bir istek kanalı bulunmaktadır. Tüm istekler bu kanalda toplanmış olduğu için, yazılan mesajların arada kaynaması durumu söz konusu değildir.

Çılgın sohbetlerin gerçekleştirildiği sohbet sitelerinde ise gençler tarafından genellikle Rep, Rock ya da gündemdeki pop şarkılar daha çok istenmektedir. Yabancı şarkıların istenmesi durumu da söz konusu olabilmektedir. Ancak yaş ortalaması yükseldikçe isteklerin ritmi düşüp, tonları ağırlaşabilmektedir.

Çılgın Sohbet Burada

Çılgın Sohbet Burada


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?