Gaziantep Sohbet Odaları

admin     25-04-20     Chat Odaları, Sohbet Odaları     , , , , ,      88 Defa Okundu

Gaziantep Sohbet Odaları

Gaziantep Sohbet Odaları Gaziantep halkı olarak özellikle yaşamaktan zevk alan insanlarızdır. Adına sahre koyduğumuz pikniklerimiz ünlüdür. Her pazar illaki gidilmeli sabahtan yer alınmalı öyle sahre deyip geçmeyin meşakatli iştir ve bu hazırlıklar hafta içinden başlar. Antep erkeğini hafta sonlarında ; genellikle sahrede veya evinin balkonunda; mangal kayarken, eti şişe saplarken, kebap yellerken, salata yaparken görürsünüz… Ona sorarsanız o kendisini “kazak” erkek nitelendirir. Onu evde hanımına yardım ederken görmek neredeyse imkansız gibidir.

Mobil Sohbet Sitesi

Gaziantep’in ne güzel adetleri vardır. Ramazan hazırlıkları ne keyiflidir bir bilseniz Gaziantep de yaşamak için sebzeleriniz’den biri olabilir. Çocukluğumuzdan beri sabırsızlıkla beklerim hım basma diye bir etkinliğimiz vardır. Ramazandan bir gün önce komşular akrabalar toplanıp Kavaklığa, Dülük Babaya, Burca, Alleben göletine gidilir. Sabah kahvaltısından başlanır akşam yemeği de yenilip evlere dönülür gece ilk sahura kalkılır. Burada eğlenceler düzenlenir oyunlar oynanır. Ramazan çosku ile karşılanır.
Gaziantep kendi başına bir kültürdür. Çok eski bir yerleşim yeridir. Türkiye’nin hala yaşanılan en eski kenti olup, Dünya’nın da hala yaşanılan en eski kentlerinden biridir.
Dedik ya Gaziantep halkı eğlenmeyi sever bu nedenledir ki gezecek görecek çok yeri vardır. Parkları bile dolaşsanız zamanınız geçer. 100. Yıl parkı şehri baştan nasa dolaşmaktadır. Bunun yanı sıra Balkanların ve Orta doğunun en büyük Dünya da ise 6. Sırada olan büyük bir hayvanat bahçesine sahiptir.
Her yıl onlarca festival düzenlenir.

Antep fıstık festivali, Gaziantep yemekleri festivali ve deniz sporları festival ve yarışmaları evet denizimiz yok. Ama akarsularımız var biz Gaziantepliler imkansızı başarmayı seven insanlarız. Tıpkı kurtuluş savaşında olduğu gibi Gazi unvanımızı da buna borçluyuz cesaretimize, sabrınıza, maneviyatınıza ve birbirimize bağlılığımıza.
Gaziantep insani güler yüzlü tatlı dilli konuşmayı seven insanlardır. Şehrimize gelip de hangi kapıyı çalsanız tanrı misafiriyim dediğinizde sizinle yemeğini ekmeğini paylaşmaktan mutluluk duyacak insanlarla karşılaşırsınız.

Ücretsiz Mobil Sohbet

Biz Gaziantepliler olarak hem sizlere Antepimizi tanıtmak hem sizlerle dostluğumuzu paylaşmak adına sohbet sitelerinde yerimizi almak istedik. Yukarıda Antep‘ten azda olsa Antepliden bahsettik. Çok eğlenceli insanlarızdır biz sohbetimizde muhabbetimizde hep şaka üstünedir.
istedik ki Antepliyi sadece yemekle baklavayla tanımayın muhabbetle de sohbetle de tanıyın değil mi ama bunun için ne yapabiliriz nasıl fazla kitlelere ulaşabiliriz dedik ve yaptığımız araştırmaya göre sohbet siteleri üzerinden bir çok insana ulaşabileceğimizi kendimizi kültürümüzü tanıtacağımızı öğrendik ve Gaziantepliler olarak sohbet sitelerinde bizde varız dedik Gaziantep sohbet sitesini sizlerin hizmetine sunduk.
Gaziantep sohbet sitesinde neler var neler. Acı ağam yeter daha onuda gelin siz görün yoorum anlat anlat nereyeçe yeen boğazım kurudu Taman.
Deeee yeriyin ciginda gelin artiin bekleyik aha sizi sohbette yanu Gaziantep sohbette.

Gaziantep Sohbet Odaları

Gaziantep Sohbet Odaları


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?