Geveze Mobil Sohbet

Melis Toprak     24-04-20     Chat Odaları, Sohbet Odaları     , , , , ,      52 Defa Okundu

Geveze Mobil Sohbet

Geveze Mobil Sohbet, Bol sohbetin döndüğü sohbet siteleri hayatının uzunca bir kısmını sohbet odalarında geçirmiş pek çok kişi tarafından daha fazla tercih edilmektedir. Bu tarz sitelerde dönen sohbet konularına bakıldığında, bazen geyik; bazen ise radyodaki DJ’e eşlik edildiğine tanıklık edilir. Ancak zaman zaman çok ciddi konular hakkında da diyalogların gerçekleştiği görülebilmektedir.

Sohbet sitelerinde bol sohbetin dönmesi için o sitenin çok kalabalık olması gerekip gerekmediği ise merak edilen bir diğer konudur. Genel olarak kalabalık sohbet sitelerinde, farklı sohbet odaları bulunmakta ve bunların her birinde bol sohbete şahit olunmaktadır. Ancak çok kalabalık olmayan sohbet sitelerinde sohbetin bölünmemesi adına bol sohbetin belirli bir sohbet odasında edilmesi tercih edilmekte ve buna yönelik olarak da çok fazla sohbet odası açılmamaktadır.

Ücretsiz Sohbet Siteleri

Bol sohbetin dönebilmesi adına zaman zaman görevlendirilen yetkililer; hatta sohbet sitelerinde bol sohbet etmesi karşılığında yetki alan kişiler de bulunmaktadır. Tüm bunlar göz önünde bulundurulmasına karşın, bol sohbetin tercih edilmediği durumlar da yok değildir. Bazen sohbet sever kişiler kendilerine bir oda açabilir ve o odada sadece 2 ya da 3 kişilik sohbetler gerçekleştirebilirler. Böylece edilen sohbetin daha samimi olduğuna inanmaktadırlar.

Kişilerin kendileri için açtıkları özel sohbet odaları ise Sohbet Sitesi sahipleri için çok da tercih edilen bir durum değildir. Bunun en önemli nedeni ise sohbetin bölünmesidir ve bu istenmeyen bir durumdur. Ama 20 kişinin yanında edilen 3 kişilik bir sohbetin ne derece samimi olduğu da akılları karıştıran bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu gibi durumlarda WhatsApp ya da Skype gruplarının kurulması yoluna başvurulabilir.

Kaliteli Mobil Chat

mIRC gibi programların kullanılması ile girilen sohbet sitelerinde zaman zaman bir kişinin sohbet odasına girip Slm yazmasının ardından pek çok kişi tarafından A.Slm yazıldığına da şahit olunmaktadır. Bu durumun bol sohbet ile bir ilgisi bulunmayıp, genellikle programa ayarlamalar yapılması ile sağlanmaktadır ve aslında verilen selamı alan kişinin durumdan haberi yoktur; hatta o an bilgisayar başında dahi olmayabilir. Dolayısı ile hangi sohbet sitesinde gerçekten bol sohbetin döndüğünü anlamak için dikkat çok önemlidir.

Geveze Mobil Sohbet

Geveze Mobil Sohbet


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?