Sıla Muhbir Şarkı Sözü

admin     18-12-19     Genel     , , ,      142 Defa Okundu

Sıla Muhbir Şarkı Sözü

– En iyi şekilde güzel sohbet sitemize şarkı sözleri eklemeye devam ediceğim, Sıla Muhbir sizlerle birlikte,

Sohbet Odaları sitesi sizler için açıldı bugün video kanalında gezerken güzel bir şarkıyla karşılaştım vede bu şarkı sözlerini
kendi sohbet siteme dökmek istedim, tabi birazda kendi yorumumu katarak Sıla, Sana ve sesine Aşığım Umarım bir gün okursun bunları vede sende en sevdiğim parçayı yazmak istedim.

Sıla Muhbir Şarkı


Kalp Kırıyor Her günün akşamı bide bana kalıyor boynunu bülmesi vardığı yerde kalbim durdu durmaz dar vakit, Sanki şerde bir şey soldu ahtımdan hafif, Sorma ben inim inim inliyorum sen sustukça geberiyorum geberiyorum,, Sürçi lisanısın inatçı kalbimin Konuşanlara özeniyorum
Sorma ben inim inim inliyorum! sen sustukça geberiyoru geberiyorum,, Sürçi lisanısın inatçı kalbimin Konuşanlara özeniyorum..

Diline Dolanmış Bahaneler bahane değil onlar harabeler hüngür hüngür ağladım, senin alıcağın olsun, utandı meyhaneler, oyuna getirdin beni aşk sanada aşk olsun Muhbirmiş kelimeler, hüngür hüngür ağladım senin alıcağın olsun utandı meyhaneler oyuna getirdin beni aşk sanada aşk olsun muhbirmiş kelimeler, Sorma ben inim inim inliyorum!! sen sustukça geberiyorum geberiyorum,, Sürçi lisanısın inatçı kalbimin Konuşanlara özeniyorum.

Sıla Muhbir Şarkı Sözü

Sıla Muhbir Şarkı Sözü


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?