Sınırsız Sohbet

admin     03-12-19     Sohbet Odaları     , , , , ,      133 Defa Okundu

Sınırsız Sohbet

Chat sohbet odaları sitesi sizler için açılmıştır en iyi şekilde bedava sohbet etmekteyiz, amacımız chat, sitesi.

Sizlere sürekli farklı bilgiler vermeye çalışıyorum bildiklerimi sizlere aktarmak en güzel duygu aslında bunu sohbet ederkende yapabilen insanlar bulunmakta bunun için sizlere sohbet odamızı tanıtıp sizleri oraya gelmenizi sağlamak yani en buyuk iş bizde:) sizinle birlikte başaracağımıza inaniyorum herneyse lafı uzatmadan giriş yapayım.Bilindiği gibi kılıç, kaba kuvvetin silahıdır. Vatan savunmalarında yerinde ve haklı olarak kullanıldığı zaman, elde edilen zaferlerde büyük rol oynar. Kaba ve kör ihtiraslar için kullanıldığın-daysa, zulmün bir sembolü olarak çıkar karşımıza. özel durumlar bir yana, kılıç denildiği zaman akla ilk gelen şey yıkıcılık ve ölümdür.

Sohbet Siteler

Bu maddi silahın yanı sıra, yerinde kullanıldığı zaman insana türlü zaferler kazandıran manevi bir silah daha vardır?şimdi herkes farkli şeyler düşünüyor olabilir ama sorumun cevabı Zeka… Köklü bilgilerle beslenen işlek bir zeka; insana hayat ortamı içinde izleyeceği yolları gösterir. Davranış ve tutumlarına ahenk verir, iyiyle kötünün, güzelle çirkinin ayırt edilmesine yardımcı olur. İyiyle kötünün ayırt edilmesi diyince şunada değinelim bizim Chat Odaları yanımızda yani sohbet odamızda bulunan insanların ayırt edip bizi sectiklerini söylemeden duramadım devam edelim,Düşünceyi kamçılar. Sözün kısası insanı, bulunduğu toplum içinde manen güçlü, seviyeli ve iradeli kılar. Zeka, gücünü türlü ortamlarda ve doğrultularda ispatlar. Kılıç ise, sadece bir noktaya yönelir; yıkıcılığa. Hak uğruna da olsa kılıcın zaferi, yıkıntılar üzerinde gerçekleşir. Oysa, zekanın zaferi mutlak bir yıkım gerektirmez. Zeka bir ilhamdır. Bu ilham bir doğdu mu, insanı her türlü güç durumdan kurtarabilir. Herkes bu ilhamdan yararlanmasını bilmez; hatta birçoğu, farkında bile olamaz bunun. Zekayı kullanmak da bir hüner ve eğitim işidir. Oysa kılıcı herkes kullanabilir; bunun için kolun bir hareketi yeterlidir.

Sohbet Odaları

İlerleyen dünyada kaba kuvvet devri geçmiştir. Zekaların yarattığı uygarlıklar gün geçtikçe gelişecek, insanlık yepyeni, yenilmez güçlerle donanacaktır.İlerleyen dünyamızda sizleri zekası kullanan hünerli bir kişi olarak görmek bizleri mutlu eder tabi bunu oncelikle bizlerin yaninda olarak sohbet odamızsa bulunarak adım atmıs olacaksınız.Unutmamanız gereken şey bu Mobil Sohbet sadece bir bilgiydi sizleri daha iyi yönlendirebilmek için biz sizleri her halinizle kabul ediyor yargılamayoruz sizleri sohbet odamızda görmek buyuk bir mutluluk verir.Beni mutlu etmek çokta önemli değil önemli olan kendinizin mutluluğu nerede nasıl mutluysanız vazgeçmeyin:)

Sınırsız Sohbet

Sınırsız Sohbet


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?